Video DownloadHelper 7.3.5

Strona główna Windows Internet i komunikacja Nakładki i dodatki do przeglądarek
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Video DownloadHelper pozwala wygodnie pobierać materiały wideo z serwisów typu YouTube (i wielu innych) bezpośrednio z poziomu przeglądarki internetowej, w celu ich późniejszego odtwarzania bez dostępu do Internetu.

Plugin po zainstalowaniu dostępny jest w formie ikonki w górnej części okna przeglądarki, która po wykryciu możliwego do pobrania materiału wideo podświetla się. To właśnie za jej pośrednictwem możliwe jest inicjowanie zapisu klipu na lokalnym dysku twardym. Video DownloadHelper poza samą możliwością przechwytywania filmików na dziesiątkach obsługiwanych serwisów pozwala także konwertować pobierane wideo do najpopularniejszych formatów - MP3, MP4, AVI, WMV, MPEG, MPEG-2 itp.

Rozszerzenie jest bardzo proste w obsłudze i nie powinno nikomu przysporzyć problemów. Twórca zdecydował się na wydanie pluginu w wersja dla przeglądarki Firefox oraz Google Chrome.

Uwaga!

  • Do poprawnego działania rozszerzenia może być konieczna instalacja w systemie dodatkowego składnika VdhCoApp.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bogdan_G   19 #6 11.07.2018 18:01

@Anonim (niezalogowany): Byle film w 4k, to pobiorę 4k downloaderem. Mpc-hc go będzie płynnie odtwarzał.
Helper pobierze góra średnią jakość.

  #5 11.07.2018 14:38

@Bogdan_G: Żadnym z Twoich sposobów nie pobierzesz z YT materiału lepszego niż HD.

Bogdan_G   19 #4 10.06.2018 16:41

Slimjet. Można w ustawieniach ustawić pobieranie na wbudowany akcelerator. Pobiera z prędkością do 12 razy. Byle jaki dodatek do pobierania filmów dla chrome przykładowo Flash Video Downloader i tyle.
Z sieci pobieramy także duże pliki i nie jest obojętnie, z jaką szybkością.

Zero Ghost   16 #3 10.06.2018 16:27

@Bogdan_G: Bogdan ,jakie rozszerzenie ewentualnie rozszerzenie + program proponujesz do szybkiego pobierania video z sieci ? ,dla Firefox lub Opera.
Mam jeszcze jedno pytanie ,z tego rozszerzenia korzystałem ostatnio kilka lat temu i wtedy sprawowało się całkiem całkiem ,widzę teraz że po zainstalowaniu rozszerzenia jest też możliwość zainstalowania firmowej aplikacji
https://imgur.com/a/HUC6U1W ta aplikacja to jakiś akcelerator pobierania ? ,i czy faktycznie pobieranie jest dzięki niej szybsze ? ,z góry dziękuje za odpowiedź .

  #2 21.03.2018 15:16

@Bogdan_G: Jaki zamiennik proponujecie do FF Quantum? Żeby obsługiwał też materiał >HD.

Bogdan_G   19 #1 20.03.2018 16:33

Za ciężki.
Wiele stron nie obsługuje.
Za powolne pobieranie.
W skali od 1 do 10 - daję mu 2.