r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Video E-mail 1.1 dla Outlook 2003

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny dodatek do programu Microsoft Outlook 2003 umożliwiający wysyłanie wiadomości e-mail zawierających film video. Video E-mail integruje się z Outlook 2003 w postaci paska narzędziowego, dzięki czemu jego obsługa jest bardzo prosta. Wystarczy jedno kliknięcie myszy aby nagrać obraz z kamery internetowej i wysłać go w postaci video-maila. Za pośrednictwem programu można także nagrywać obraz video do pliku lub wysyłać wcześniej nagrany materiał. Pomimo anglojęzycznego interfejsu obsługa programu jest bardzo prosta, wręcz banalna.

Uwaga!

1. Dodatek Video e-mail wymaga zainstalowanych w systemie następujących aplikacji:

- Microsoft Outlook 2003
- Microsoft Windows Media Payer 7.1 lub nowszy
- Microsoft DirectX 9.0 lub nowszy
- Microsoft Internet Explorer 6.0 lub nowszy

2. Może być wymagane doinstalowanie Obiektów współpracy Outlook (Collaboration Data Objects). W tym celu należy w Panelu Sterowania uruchomić "Dodaj lub usuń programy", następnie na liście zainstalowanego oprogramowania zaznaczyć "Microsoft Office" i wybrać przycisk "Zmień". W uruchomionym kreatorze należy następnie wybrać opcję "Dodaj lub usuń funkcje", kliknąć "Dalej", na kolejnym zaznaczyć opcję "Wybierz zaawansowane dostosowywanie aplikacji", następnie z drzewa programów rozwinąć gałęź "Outlook", odnaleźć "Obiekty współpracy Outlook" i ustawić na "Uruchamiaj z Mojego komputera". Do przeprowadzenia tej operacji może być wymagany nośnik instalacyjny.

3. Nie są wspierane cyfrowe kamery podłączane poprzez interfejs FireWire.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 18.04.2007 16:38

Microsoft Outlook Express Digital ID

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.