Video E-mail 1.1 dla Outlook 2003

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny dodatek do programu Microsoft Outlook 2003 umożliwiający wysyłanie wiadomości e-mail zawierających film video. Video E-mail integruje się z Outlook 2003 w postaci paska narzędziowego, dzięki czemu jego obsługa jest bardzo prosta. Wystarczy jedno kliknięcie myszy aby nagrać obraz z kamery internetowej i wysłać go w postaci video-maila. Za pośrednictwem programu można także nagrywać obraz video do pliku lub wysyłać wcześniej nagrany materiał. Pomimo anglojęzycznego interfejsu obsługa programu jest bardzo prosta, wręcz banalna.

Uwaga!

1. Dodatek Video e-mail wymaga zainstalowanych w systemie następujących aplikacji:

- Microsoft Outlook 2003
- Microsoft Windows Media Payer 7.1 lub nowszy
- Microsoft DirectX 9.0 lub nowszy
- Microsoft Internet Explorer 6.0 lub nowszy

2. Może być wymagane doinstalowanie Obiektów współpracy Outlook (Collaboration Data Objects). W tym celu należy w Panelu Sterowania uruchomić "Dodaj lub usuń programy", następnie na liście zainstalowanego oprogramowania zaznaczyć "Microsoft Office" i wybrać przycisk "Zmień". W uruchomionym kreatorze należy następnie wybrać opcję "Dodaj lub usuń funkcje", kliknąć "Dalej", na kolejnym zaznaczyć opcję "Wybierz zaawansowane dostosowywanie aplikacji", następnie z drzewa programów rozwinąć gałęź "Outlook", odnaleźć "Obiekty współpracy Outlook" i ustawić na "Uruchamiaj z Mojego komputera". Do przeprowadzenia tej operacji może być wymagany nośnik instalacyjny.

3. Nie są wspierane cyfrowe kamery podłączane poprzez interfejs FireWire.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!