Video Enhancer 2.2

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Video Enhancer to łatwy w obsłudze program, służący do poprawiania jakości materiałów wideo.

Aplikacja poprawia jakość dowolnego nagrania wideo, zwiększając jego rozdzielczość przy użyciu innowacyjnej technologii Super Resolution, ulepszającej jakość każdej klatki filmu z osobna. W ten sposób możemy przekonwertować standardową (niską) rozdzielczość filmu SD na wysoką jakość obrazu HD.

Korzystając z tego oprogramowania możemy przeskalować cyfrowe nagrania do dowolnej rozdzielczości. Na przykład bez większych problemów przetworzymy filmy w rozdzielczości 480p do 720p lub z 720p do 1080p. Oprócz tego program może okazać się niezwykle przydatny podczas przegrywania filmów z kaset VHS na CD lub DVD.

Program składa się z odtwarzacza multimedialnego służącego do poglądu przetwarzanego materiału wideo, zaawansowanych narzędzi i opcji oraz wbudowanego kreatora konfiguracyjnego wspomagającego poprawianie jakości dowolnego nagrania wideo. Video Enhancer oferuje również dostęp do ponad 200 różnych filtrów, które usuwają uszkodzone fragmenty filmu, przeprowadzają korekcję kolorów, stabilizują i wyostrzają obraz, a także wykonują wiele innych czynności na materiałach wideo.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!