Video Strip Poker Supreme

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Video Strip Poker Supreme to kolejny udany reprezentant komputerowego pokera z gatunku tych rozbieranych. Chociaż wbrew nazwie gra może nie dostarcza rozrywki najwyższych możliwych lotów, osoba dorosła spędzi przy niej bardzo wiele miłych chwil. Po raz kolejny mamy bowiem do czynienia z nowoczesną wersją karcianej rozrywki, która statyczne fotografie zamienia na sekwencje wideo z udziałem piękności.

Jest w czym wybierać. Producent podzielił dziewczyny na zestawy, więc nie trzeba od razu decydować się na wszystkie możliwe. Co ciekawe, nie zawsze naszym rywalem będzie samotniczka, bo bohaterki gry lubią grac również w parach. Co dwie głowy, w starciu z naszą, to nie jedna. Cel rozgrywki jest oczywiście jasny. Należy tu ogrywać przeciwnika, aby musiał on stopniowo zastawiać elementy garderoby i się rozebrać.

Oko przyciągają z humorem nagrane wstawki. Na filmikach dziewczyny przechodzą same siebie, aby zdekoncentrować gracza, ale potrafią też dać znać, jakie karty im się akurat trafiły. Gdy przegrywają, z gracją ściągają kolejne fatałaszki. Nie zabrakło opcji dodatkowych, typu postawienie bohaterce lub kilku drinka. Dodatkowym bodźcem do zabawy jest możliwość przeglądania najciekawszych dla nas sekwencji wideo.

Ograniczenia wersji demo

Wersja demonstracyjna pozwala spróbować wygrać z parą piękności, Wendy oraz Dawn. Oferuje ona nawet kilkadziesiąt minut rozgrywki, robiąc apetyt na więcej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!