Video Strip Poker Supreme with Amber

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Video Strip Poker Supreme to obecnie jeden z najbardziej chyba rozpoznawalnych rozbieranych pokerów komputerowych, stanowiący całą platformę, na której dorośli mogą dokupywać sobie kolejne przeciwniczki. Twórcy wiedzieli, w jaki sposób zachęcić niezdecydowanych do zainteresowania się ich rozrywkowym produktem. Udostępnili bezpłatną, pełną wersję tytułu z jedną bohaterką, przeuroczą Amber, do ogrania.

Próbujemy zmusić ją do ściągania poszczególnych elementów garderoby po prostu dobierając lepsze karty i obstawiając wysoko. Bierzemy udział w rozgrywce na klasycznych zasadach. Co dobre, gra korzysta z sekwencji wideo dla urozmaicenia zabawy oraz stworzenia iluzji rywalizacji z prawdziwą osobą. Amber śmieje się, złości na słabe rozdania, podgryza karty czy także naturalnie próbuje flirtować z graczem.

W momencie, kiedy dziewczyna zejdzie na minus z finansami, przychodzi czas na mały domowy pokaz erotyczny. Zastawiać będzie różne ciuszki, zdejmując je i wyginając się śmiało. Należy przy tym pamiętać, że gdy tylko trochę się odegra, wtedy zacznie się na nowo ubierać. Warto zwracać uwagę na humory przeciwniczki, ponieważ lubi zdradzać, jak dobre ma karty w ręku. Mimo wszystko trzeba się napracować, żeby dopiąć celu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!