Video Tuner Video Tuner 1.1.0.129

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kolejna aplikacja do pracy z plikami wideo udostępniona przez Microsoft Mobile (dawną Nokię). Video Tuner korzystając z najnowszego api Windows Phone dostępnego wraz z wersją 8.1 pozwala na prostą i przyjemną edycję materiałów wideo.

Zaraz po starcie ujrzymy krótki przewodnik po możliwościach programu, nie tylko opisujący ale też ilustrujący poszczególne narzędzia. Mamy do niego dostęp także później, z poziomu rozwijanego menu.

Lista filmów pozwala na podgląd materiałów z jej poziomu. Po wyborze któregoś z nich przechodzimy do edycji. Narzędzia dzielą się na 5 kategorii, po kilka pozycji każde. Mamy więc przycinanie i zmianę szybkości odtwarzania, nakładanie filtrów, edycję ekspozycji oraz możliwość dodania ścieżki dźwiękowej. Praca na pliku odbywa się wraz z podglądem materiału. Gdy efekt końcowy będzie zadowalający całość możemy zapisać w pamięci telefonu bądź też udostępnić (wspierane jest menu udostępniania Windows Phone 8.1).

Interfejs nie odbiega od tego jaki znamy z innych aplikacji wideo od Nokii. Jest prosty i przejrzysty. Całość działa płynnie nawet przy obróbce większych plików wideo. Nie obyło się bez małych wpadek. Podczas testów, dwa materiały wideo zapisały się z błędem.

Video Tuner dostępny jest za darmo dla posiadaczy telefonów z serii Lumia wyposażonych w system Windows Phone 8.1. Aplikacja nie oferuje żadnych unikatowych możliwości, nowe api dostępne jest od dłuższego czasu, tak więc autorzy aplikacji zdążyli już przygotować kilka ciekawych pozycji. Jednak na ich tle Video Tuner kusi ceną oraz bardzo intuicyjną obsługą.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!