Video for Android Wear&YouTube Video for Android Wear&YouTube 1.0.200803

Strona główna Android Akcesoria Obsługa smartzegarków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Video for Android Wear&YouTube to aplikacja, za pomocą której na smartzegarku z Androidem Wear możemy przeglądać filmy dostępne na YouTube.

Po zainstalowaniu, aplikacja wymaga konfiguracji na smartfonie. Należy wybrać konto Google, do którego logujemy się nadając programowi uprawnień do zarządzania naszym kontem na YouTube. Po wykonaniu tego kroku, możemy przejść do aplikacji na smartzegarku. Oferuje ona dwa sposoby wyszukiwania treści: głosowo lub za pomocą miniaturowej, bardzo niewygodnej klawiatury. Gdy wpiszemy interesującą nas frazę lub nazwę kanału, wtedy wyświetlą się na ekranie miniatury danego filmu. Po kliknięciu, uruchomi się odtwarzanie nagrania. Gest od lewej do prawej otworzy zaś kartę z informacjami o filmie oraz jego autorze. Materiały można zatrzymywać, wyłączać, a także udostępniać, aplikacja wspiera też mikrofony i słuchawki Bluetooth.

Aby skorzystać z pełni możliwości programu Video for Android Wear&YouTube, należy zapłacić ok. 13 zł za wersję Premium. W wersji darmowej wyłączone jest wyszukiwanie głosowe, a także szersze opcje przeglądania treści (np. nie zobaczymy więcej niż dwóch filmów danego autora), nie ma w niej też polecanych treści.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!