Video for Android Wear&YouTube

Strona główna Android Akcesoria Obsługa smartzegarków
Pobierz program
lub zeskanuj:

Video for Android Wear&YouTube to aplikacja, za pomocą której na smartzegarku z Androidem Wear możemy przeglądać filmy dostępne na YouTube.

Po zainstalowaniu, aplikacja wymaga konfiguracji na smartfonie. Należy wybrać konto Google, do którego logujemy się nadając programowi uprawnień do zarządzania naszym kontem na YouTube. Po wykonaniu tego kroku, możemy przejść do aplikacji na smartzegarku. Oferuje ona dwa sposoby wyszukiwania treści: głosowo lub za pomocą miniaturowej, bardzo niewygodnej klawiatury. Gdy wpiszemy interesującą nas frazę lub nazwę kanału, wtedy wyświetlą się na ekranie miniatury danego filmu. Po kliknięciu, uruchomi się odtwarzanie nagrania. Gest od lewej do prawej otworzy zaś kartę z informacjami o filmie oraz jego autorze. Materiały można zatrzymywać, wyłączać, a także udostępniać, aplikacja wspiera też mikrofony i słuchawki Bluetooth.

Aby skorzystać z pełni możliwości programu Video for Android Wear&YouTube, należy zapłacić ok. 13 zł za wersję Premium. W wersji darmowej wyłączone jest wyszukiwanie głosowe, a także szersze opcje przeglądania treści (np. nie zobaczymy więcej niż dwóch filmów danego autora), nie ma w niej też polecanych treści.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy, które warto mieć na smartwatchu z Androidem Wear

27
18.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Smartzegarki często nazywane są ładnym i interesującym, ale ciągle zbędnym gadżetem. Mówi się o nich, że poza estetyką wykonania nie mają one wiele więcej do zaoferowania. A na pewno nie aż tyle, by warto było za nie wykładać grube pieniądze. Sprawdziliśmy więc aplikacje na Androida Wear, które można znaleźć na półkach sklepu Google Play, przygotowując dla Was zestaw dobrych programów, które warto przetestować na smartzegarkach z systemem operacyjnym spod znaku zielonego robota. Szperając w zasobach googleowego sklepu z aplikacjami na Androida Wear szukaliśmy głównie takich, które sprawdzą…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi