VideoCacheView VideoCacheView 3.06

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VideoCacheView to ciekawa aplikacja dla osób, które chciałyby obejrzeć film na przykład w trakcie podróży.

Narzędzie pozwala na odtwarzanie wybranego materiału wideo znajdującego się na stronie internetowej i nie wymaga do tego celu posiadania aktywnego połączenia z siecią. Wystarczy, że obejrzymy wskazany film będąc w trybie online, a VideoCacheView przeskanuje pamięć podręczną naszej przeglądarki internetowej, lokalizując niezbędne dane i oferując możliwość zapisania ich na dysku twardym naszego komputera. Dzięki temu ten sam materiał ponownie będziemy mogli uruchomić bez dostępu do Internetu.

VideoCacheView jest kompatybilne z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi, takimi jak: Google Chrome, Mozilla Firefox czy Opera.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!