VideoFilmowiec PRO 3.0.0.22

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Stosunkowo prosty ale przydatny program dla wszystkich, którzy zajmują się zawodowo filmowaniem uroczystości weselnych, chrztów, komunii, studniówek itp. VideoFilmowiec PRO pozwala na ewidencjonowanie zleceń, przeprowadzanie kalkulacji, szybkie sporządzanie umów z klientami (wg dowolnej konfiguracji i z pełnym zestawieniem usługi), drukowanie planów nagrania oraz zestawienie animacji i muzyki do filmu, a także sporządzanie zestawień dla ZAIKS-u (jeżeli istnieje taka potrzeba). Od wersji 1.9, oznaczanej jako PRO, program został znacznie rozbudowany, a także posiada odświeżony, przyjemniejszy interfejs.

Uwaga!

Wersja testowa pozwala na 15 uruchomień programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 29.07.2010 14:55

"fajnie" autor o sobie napisał...

  #1 14.07.2009 15:30

Bardzo przyjemny w obsłudze i bardzo przydatny program. Używam go od dwóch lat. Bardzo ułatwia mi zawieranie umów a potem ich wyszukiwanie. Dodam jeszcze, że wsparcie ze strony autora jest na bardzo wysokim poziomie.