VideoShow VideoShow 9.2.4 rc

Strona główna Android Multimedia Montaż wideo
Pobierz program
lub zeskanuj:

VideoShow to rozbudowany edytor materiałów wideo zaprojektowany wyłącznie z myślą o smartfonach i tabletach pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Android.

Prosta i szybka edycja wideo

Za sprawą tego narzędzia można szybko przeprowadzać zarówno podstawowe, jak i bardziej zaawansowane operacje na plikach. VideoShow umożliwia łączenie zdjęć z filmami, wycinanie zbędnych fragmentów materiału wideo, kompresowanie filmów (np. w celu zmniejszenia jego rozmiaru, co pozwoli na łatwiejsze udostępnienie obrazu w internecie) oraz konwertowanie wideo do formatu MP3.

Udostępniaj swoje dzieła w sieci

VideoShow oferuje także możliwość dodawania naklejek, obrazów, gifów, fragmentów tekstu oraz wielu innych elementów do filmu. Dodatkowo bez problemu nałożymy na wideo rozmaite filtry graficzne, a także tło muzyczne. Swoje dzieła opublikujemy w doskonale znanych serwisach społecznościowych, jak Facebook, Youtube, Instagram, WhatsApp i wielu innych.

Warto pamiętać, że VideoShow dostępny jest do pobrania za darmo, ale nie wszystkie funkcje są bezpłatne. Program zawiera reklamy oraz mikropłatności – rozmaite opcje dokupimy, o ile zdecydujemy się na uiszczenie opłaty.

Najważniejsze cechy:

  • rozbudowany edytor materiałów wideo
  • pozwala na wykonywanie podstawowych operacji na plikach
  • umożliwia nakładanie rozmaitych efektów
  • funkcja udostępniania filmów w internecie
  • większość opcji jest dostępna po uiszczeniu odpowiedniej opłaty

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!