Vieather Vieather 2.3.2.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Vieather jest aplikacją wyświetlającą stan pogody. To co odróżnia ją od wielu tego typu programów, to oryginalny interfejs w stylu Modern UI oraz kilka ciekawych opcji konfiguracyjnych, a wszystko to możemy mieć zupełnie za darmo.

Jak każdy tego typu program, Vieather posiada możliwość dodania kilku docelowych miejsc, dla których będzie pobierana pogoda. Konfiguracja nie ogranicza się tylko do wyboru jednostek temperatury i koloru. Kafelek aplikacji posiada konfigurowalne obie strony, co jest bardzo praktyczne w tym przypadku. Skrót na ekranie startowym pokazuje, prócz aktualnej pogody, prognozę na kolejne trzy dni.

Warto zwrócić uwagę na niezwykle oryginalny interfejs okna głównego. Proste elementy graficzne i schludny design przy jednoczesnym wykorzystaniu stylu charakterystycznego dla Windows Phone sprawiają, iż aplikacja zbiera wysokie noty od użytkowników.

Vieather pokazuje tylko podstawowe informacje o pogodzie, co zadowoli użytkowników gubiących się w mnogości opcji i informacji, w wielu rozbudowanych aplikacjach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!