reklama

Vimeo teraz z komercyjną ofertą dla firm

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Vimeo - popularny serwis hostujący wideo - wzbogacił się o możliwość wykupienia konta Pro, którego możlwiości zostały zoptymalizowane pod kątem małych firm.

Komercyjna oferta Vimeo charakteryzuje się niewielką ceną - za 199 dolarów rocznie serwis zapewnia 50 GB miejsca na własnym serwerze i 250 tysięcy odtworzeń materiałów wideo. Maksymalna wielkość pliku (bez względu na jego parametry) wynosi zaś 5 GB. Powinno to w zupełności wystarczyć niewielkim firmom, które chcą wzbogacić swoje strony o klipy promocyjne i materiały instruktażowe. Klienci Vimeo Pro uzyskują także dostęp do odtwarzacza multimediów bazującego na HTML5, dzięki czemu działa on bezproblemowo zarówno na komputerach jak i na tabletach, smartfonach czy dowolnym innym urządzeniu wyposażonym w nowoczesną przeglądarkę internetową. Usługa oferuje także szczegółowe statystki i zaawansowane ustawienia prywatności. Gdy firma wykorzysta limit nałożony na konto Pro, może wykupić dodatkowe 100 tysięcy wyświetleń lub 50 GB miejsca na serwerze - każda taki pakiet kosztuje 199 dolarów.

Vimeo Pro będzie konkurować z takimi usługami jak Aplikacje Google, Viddler i Sprout.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama