reklama

Vin Diesel zapowiada nową grę z Riddickiem

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Vin Diesel kojarzony jest najbardziej z kinowej serii Szybcy i wściekli czy efektownego filmu xXx, ale najbliższa sercu aktora jest postać, którą wykreował w 2000 roku w Pitch Black. Z miłości do Riddicka, bo o nim mowa, założył Tigon Studios, które we współpracy ze Starbreeze dało nam dwie efektowne gry, dopowiadające dzieje kosmicznego zabijaki. Diesel zdradził niedawno, że realizowane są już plany pociągnięcia marki w tę stronę.

Nie ujawnił nazwisk, ale podobno przy projekcie pracują osoby odpowiedzialne wcześniej za Escape from Butcher Bay oraz Assault on Dark Athena, a więc ekipa jest niby zgrana. Niewiele więcej o produkcji wiadomo. Martwić mogą jedynie trochę sugestie aktora, że aktualnie rozwijany pomysł rozrósł się na tyle, iż spokojnie mogłoby wyjść z tego MMO. Jeśli ktoś marzył o zostaniu kosmicznym najemnikiem to powinien śledzić temat.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii