r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Vinyl Scrobbler 0.4.7

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne serwisy społecznościowe

Vinyl Scrobbler to aplikacja, która pozwala ręcznie wysłać do serwisu last.fm informacje o odsłuchiwanych płytach, kasetach i muzyce z innych źródeł, których nie da się scrobblować automatycznie.

Aplikacja pozwala połączyć się z kontem last.fm i wysyła do niego informacje o płytach, a ponadto pozwala połączyć się z kontem Discogs, skąd pobiera informacje o wydaniach muzycznych i gdzie można dodać do swojej kolekcji odsłuchaną płytę. Nie można niestety przeglądać własnej kolekcji i wybierać z niej płyt.

Po wyszukaniu odpowiedniego wydania można oznaczyć, czy płyta już się skończyła, czy właśnie się zaczyna. Do last.fm można scrobblować pojedyncze utwory lub całe albumy automatycznie.

Aplikacja może zapamiętywać ostatnio wyszukiwane płyty. W ustawieniach mamy możliwość zmiany maksymalnej długości tej listy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Czarne jest piękne i brzmi lepiej. Dobre programy dla miłośników winyli

80
14.05.2016  •  Anna Rymsza

Obok renesansu płyt winylowych nie da się już przejść obojętnie. Nowe wydania na czarnych (choć nie tylko) krążkach można znaleźć nawet w marketach elektronicznych, a handel używanymi kwitnie na portalach aukcyjnych. Tydzień temu jednak stanęłam przed bardzo poważnym problemem – jak ogarnąć kolekcję? Przy okazji drobnego przemeblowania okazało się, że nie wiem ile mam płyt, a na dokładkę kupiłam jedną drugi raz. Trzeba było znaleźć program, który pomoże mi utrzymać kolekcję w ryzach i nie będzie arkuszem kalkulacyjnym, do których nabrałam ogromnej niechęci w liceum. Przedstawiam Wam…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.