r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VinylManager 1.17.1

Strona główna Windows Dom Programy dla kolekcjonerów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Vinyl Manager to program do zarządzania kolekcją płyt winylowych. Narzędzie jest bardzo proste, można korzystać z niego offline lub połączyć się z bazą Discogs. Dla płyt dodanych ręcznie program automatycznie znajduje okładki płyt. Dane z bazy można eksportować w wielu formatach dla innych narzędzi.

VinylManager pozwala dodawać płyty ręcznie lub za pośrednictwem Discogs, gdzie można wyszukiwać wydania według numeru. By połączyć się z serwisem, potrzebne jest konto i dane autoryzacji klienta (można uzyskać w ustawieniach konta, rejestrując nową aplikację w części dla deweloperów). Przy dodawaniu każdej z płyt można uzupełnić nie tylko informacje o wydawcy, wykonawcach i ścieżkach, ale też podać stan posiadanego nośnika, datę zakupu i własne notatki. Można też oceniać płyty w skali od 0 do 5 gwiazdek.

r   e   k   l   a   m   a

Albumy będą prezentowane z podziałem na wykonawców i w kolejności alfabetycznej. W programie znajduje się też rozbudowana wyszukiwarka.

VinylManager pozwala tworzyć kilka kolekcji płyt, między którymi można się przełączać. Dane z bazy można eksportować dla innych programów w formatach CSV kompatybilny z Excelem, XML, HTML, PDF i format czytelny dla przeglądarki dla Androida. Można też importować kolekcje z innych formatów, w tym z konta Discogs.

VinylManager do działania wymaga Javy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Czarne jest piękne i brzmi lepiej. Dobre programy dla miłośników winyli

80
OPROGRAMOWANIE 14.05.2016 | Anna Rymsza

Obok renesansu płyt winylowych nie da się już przejść obojętnie. Nowe wydania na czarnych (choć nie tylko) krążkach można znaleźć nawet w marketach elektronicznych, a handel używanymi kwitnie na portalach aukcyjnych. Tydzień temu jednak stanęłam przed bardzo poważnym problemem – jak ogarnąć kolekcję? Przy okazji drobnego przemeblowania okazało się, że nie wiem ile mam płyt, a na dokładkę kupiłam jedną drugi raz. Trzeba było znaleźć program, który pomoże mi utrzymać kolekcję w ryzach i nie będzie arkuszem kalkulacyjnym, do których nabrałam ogromnej niechęci w liceum. Przedstawiam Wam…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
jedzbudyniem   5 #1 07.06.2017 20:39

Darmowy, dlatego przetestuję.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.