r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VinylWall 2.8.5

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów

VinylWall to prosta aplikacja do zarządzania kolekcją płyt winylowych, kaset, CD, DVD muzycznych i taśm dla ośmiościeżkowców. Aplikacja korzysta z własnych serwerów do synchronizacji danych i własnej bazy i wprowadza ciekawy system nagród i odznak.

VinylWall ma bardzo prosty interfejs, pozwalający wygodnie budować listę posiadanych wydań, łącznie z dodawaniem do nich zdjęć i informacji o stanie nośnika. Można przy tym skorzystać z wyszukiwarki lub wpisywać wszystkie informacje ręcznie. W bazie jest kilka kultowych albumów, za posiadanie których można zdobyć odznakę kolekcjonerską. Kolejne odznaki zdobywa się także przez powiększanie kolekcji.

Poza spisem własnych płyt można w aplikacji tworzyć listę życzeń i dodawać do niej płyty do kupienia. Podczas kupowania płyty można od razu zameldować się w sklepie na podstawie danych z Foursquare.

Listę płyt można pobrać na urządzenie w postaci pliku arkusza kalkulacyjnego. Można również umożliwić innym użytkownikom wyszukiwanie swojego konta lub ukrycie go jako konto prywatne. Element społecznościowy w aplikacji jest dość ubogi.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Czarne jest piękne i brzmi lepiej. Dobre programy dla miłośników winyli

80
14.05.2016  •  Anna Rymsza

Obok renesansu płyt winylowych nie da się już przejść obojętnie. Nowe wydania na czarnych (choć nie tylko) krążkach można znaleźć nawet w marketach elektronicznych, a handel używanymi kwitnie na portalach aukcyjnych. Tydzień temu jednak stanęłam przed bardzo poważnym problemem – jak ogarnąć kolekcję? Przy okazji drobnego przemeblowania okazało się, że nie wiem ile mam płyt, a na dokładkę kupiłam jedną drugi raz. Trzeba było znaleźć program, który pomoże mi utrzymać kolekcję w ryzach i nie będzie arkuszem kalkulacyjnym, do których nabrałam ogromnej niechęci w liceum. Przedstawiam Wam…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.