VinylWall VinylWall 3.0.0

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

VinylWall to prosta aplikacja do zarządzania kolekcją płyt winylowych, kaset, CD, DVD muzycznych i taśm dla ośmiościeżkowców. Aplikacja korzysta z własnych serwerów do synchronizacji danych i własnej bazy i wprowadza ciekawy system nagród i odznak.

VinylWall ma bardzo prosty interfejs, pozwalający wygodnie budować listę posiadanych wydań, łącznie z dodawaniem do nich zdjęć i informacji o stanie nośnika. Można przy tym skorzystać z wyszukiwarki lub wpisywać wszystkie informacje ręcznie. W bazie jest kilka kultowych albumów, za posiadanie których można zdobyć odznakę kolekcjonerską. Kolejne odznaki zdobywa się także przez powiększanie kolekcji.

Poza spisem własnych płyt można w aplikacji tworzyć listę życzeń i dodawać do niej płyty do kupienia. Podczas kupowania płyty można od razu zameldować się w sklepie na podstawie danych z Foursquare.

Listę płyt można pobrać na urządzenie w postaci pliku arkusza kalkulacyjnego. Można również umożliwić innym użytkownikom wyszukiwanie swojego konta lub ukrycie go jako konto prywatne. Element społecznościowy w aplikacji jest dość ubogi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!