Virgin Mobile walczy o studentów

Strona główna Aktualności

O autorze

Podczas gdy w ofertach większych operatorów coraz trudniej znaleźć atrakcyjny, tani abonament, do ofensywy przystąpił Virgin Mobile – największy pod względem liczby użytkowników operator wirtualny, działający w Polsce.

Virgin Mobile, którego grupą docelową są osoby w wieku od 18 do 24 lat, zaprezentował nową ofertę. W nadchodzącym roku akademickim będzie walczył o studentów, ale zapewne nie tylko oni się skuszą. Do tej pory Virgin za minutę rozmowy pobierał opłatę wysokości 19 groszy, 6 groszy za wysłanie SMS-a i oferował pakiety danych, na przykład 1 GB transferu danych za 12 złotych.

Nowa oferta składa się z trzech usług: minut rozmów, SMS-ów oraz puli danych do przesłania. Cały pakiet kupujemy w doładowaniach o wartości 29 lub 59 złotych (49 zł dla przenoszących numer). Niższe doładowanie za 29 złotych włącza automatycznie 1 GB danych do wykorzystania, nieograniczone SMS-y i 100 minut rozmów na telefony komórkowe wszystkich operatorów i na numery stacjonarne. Pakiet jest ważny przez 30 dni. Wyższy abonament przypomina ofertę nju Mobile – za 59 złotych możemy mieć na 30 dni 2 GB danych, nieograniczone SMS-y i nieograniczone rozmowy telefoniczne. Minuty, SMS-y i megabajty nie są wymienne. Pakiety odnawiają się automatycznie tak długo, jak na koncie użytkownika znajduje się wystarczająca ilość środków.

Z owej oferty można skorzystać na kilka sposobów. Nowy klienci mogą kupić starter i wybrać odpowiednie dla siebie doładowania lub przenosząc numer do Virgin Mobile. Proces trwa około tygodnia i z oferty można skorzystać natychmiast po uruchomieniu przeniesionego numeru. Dotychczasowi klienci Virgin Mobile mogą zmienić taryfę w ramach sieci, dzwoniąc pod numer *666# lub uruchamiając jeden z pakietów #Wszystko.

Do tego operator dorzuca darmowy transfer danych z czterech popularnych aplikacji: Facebooka, Facebook Messengera, Gadu-Gadu i Ask.fm. Podobnie jak u Orange czy Play oznacza to, że przesłanie danych z wymienionych wyżej aplikacji nie wlicza się do puli wykorzystanych megabajtów.

© dobreprogramy
s