r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Viridi 1.4.7

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja

Viridi to aplikacja, która przeznaczona jest do relaksu i odpoczynku. Gracz hoduje w niej wirtualne kwiaty, dbając o ich regularne podlewanie.

Galeria programu

Program pomaga złapać dystans i pomóc w osiągnięciu skupienia. Pierwszym krokiem będzie wybór donicy, a następnie kwiatów, które zamierzamy wyhodować. Później musimy pamiętać, aby odpowiednio o nie zadbać, podlewając i sprawdzając, czy rosną poprawnie. Należy też być uważnym, aby ich nie wysuszyć lub przelać.

Zasadzone wirtualne rośliny będą rosły do czasu, aż użytkownik ręcznie wyłączy aplikację. Ponadto, w miarę postępów w grze zaczną się pojawiać dodatkowe elementy, np. otaczająca donicę zieleń lub koty, które będziemy mogli nakarmić. Warto dodać, że gra zachowuje sporo realizmu, ale zostawia też margines błędu i nie trzeba pamiętać, by podlewać kwiaty np. co kilka minut.

Viridi ma bardzo ładną dla oka szatę graficzną, a dodatkowych wrażeń dostarczają animacje i zbliżenia na poszczególne punkty donicy. Ponadto, zabawie towarzyszy bardzo przyjemna, kojąca muzyka.

W grze dostajemy do dyspozycji kilka rodzajów wirtualnych donic i nasion. Dodatkowe elementy możemy dokupić za pomocą mikropłatności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.