r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Viridi 1.4.7

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Relaks i koncentracja

Viridi to relaksująca gra, która ma pomóc użytkownikowi w odpoczynku. W programie głównym celem jest hodowanie wirtualnych kwiatów i dbanie, by rosły prawidłowo.

Galeria programu

W grze wybieramy donicę oraz rodzaj kwiatów, który zasadzimy i o który będziemy dbać. Następnie przyjdzie czas na właściwą troskę, czyli podlewanie i sprawdzanie, jak roślina rośnie. W miarę postępów widoczne staną się też nowe elementy tła, w którym toczy się zabawa.

Gra jest realistyczna, ale też zostawia margines błędu, dzięki czemu nie musimy uruchamiać aplikacji np. co kilka minut, aby zająć się wirtualnymi kwiatami. Program będzie aktywny do czasu, aż użytkownik wyłączy go ręcznie.

Viridi imponuje szatą graficzną: donice oraz kwiaty widzimy w widoku 3D, możemy też obracać przedmioty, a także przybliżać je. Dodatkowo, w grze czeka na nas przyjemna, kojąca i łagodna muzyka.

W grze mamy do dyspozycji kilka rodzajów donic oraz nasion. Dodatkowe elementy są dostępne po zapłaceniu prawdziwą walutą za pomocą modułu mikropłatności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.