reklama

VirtuaNES 0.97

Strona główna Windows Emulatory Konsole
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VirtuaNES to niewielkie narzędzie, pełniące funkcję emulatora konsoli Famicom/NES. Korzystając z niego uruchomimy na komputerze nasze ulubione gry lub te tytuły, w które nie było nam dane zagrać w czasach świetności konsoli Nintendo.

Program potrafi emulować zarówno obraz, jak również dźwięk w uruchamianych w jego obrębie grach. Umożliwia on prowadzenie samodzielnej rozgrywki, jak również zabawę w trybie multiplayer (obsługa maksymalnie 4 kontrolerów). Oferuje sporą liczbę ustawień, z pomocą których skonfigurujemy niemal każdy atrybut pracy emulatora. VirtuaNES pozwala sterować grami za pośrednictwem klawiatury lub podłączonych do komputera joysticków, tworzyć zrzuty ekranu czy też wyświetlać obraz w trybie pełnoekranowym (z maksymalną rozdzielczością 1024x768).

Decydując się na skorzystanie z VirtuaNES będziemy mogli wyemulować na swoim komputerze wiele ogólnodostępnych ROM-ów z grami, wśród których znajdziemy takie hity jak Super Mario Bros, Contra, Final Fantasy, Street Fighter, Donkey Kong, Castlevania, Pac-Man i wiele, wiele innych.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Jendrej   5 #3 28.07.2016 22:07

@Shaki81: Chodzi o kompatybilność z różnymi grami, która jest gorsza niż na fceuxie.

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #2 18.07.2016 22:58

@Jendrej: Możesz podać jakie to błędy, bo u mnie działa dobrze, choć z lekkimi zacięciami.

Jendrej   5 #1 01.01.2016 10:10

Słabo działa, dużo gier nie chce się włączyć albo ma błędy.

reklama