Virtual DJ Virtual DJ 2021 Build 6017

Strona główna Mac Multimedia Programy dla DJ-ów
Pobierz ​program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VirtualDJ jest wirtualną konsolą dla DJ-ów. Program z powodzeniem może zastąpić konsole i odtwarzacze, a cała muzyka, potrzebna do rozkręcenia imprezy, może znajdować się na Maku.

VirtualDJ nie tylko może odtwarzać utwory z biblioteki iTunes oraz dysku, ale także korzystać z wbudowanych sampli i miksować kawałki przed odtwarzanie dwóch lub więcej ścieżek jednocześnie. Podczas odtwarzania można dostosować tempo kawałków, zsynchronizować je i wzbogacić pętlami, efektami (także zależnymi od tempa i rytmu) i płynnymi przejściami.

Bibliotekę multimediów można poukładać w sposób, który pomoże DJ-om odnaleźć odpowiednie kawałki, które mają odpowiednie tempo, rytm lub są po prostu popularne. Można także tworzyć listy odtwarzania i przygotowywać znaczniki, które pomogą odtworzyć miksowanie. Bibliotekę można uzupełniać kawałkami pobranymi z sieci, co jednak wymaga dodatkowej subskrypcji. Można także korzystać z odtwarzania na żądanie.

VirtualDJ pozwala także przygotować piosenki do imprezy Karaoke. Po wersji dla Windowsa interfejs programu odziedziczył dwa tryby – „klikany” oraz dla ekranów dotykowych, który to jednak na Makach nie ma większego sensu. Jeśli do Maka podłączony jest drugi ekran lub rzutnik, VirtualDJ pozwala także tworzyć wizualizacje i efekty pasujące do muzyki.

VirtualDJ jest ponadto kompatybilny z wieloma kontrolerami, które imitują konsole dla DJ-ów. Możliwości programu można modyfikować za pomocą skryptów w języku VDJScript. Interfejs programu można także zmienić za pomocą skórek dostępnych na stronie producenta lub zrobionych samodzielnie.

Program jest bezpłatny dla użytkowników domowych i uczniów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!