Virtual DJ Home Free Virtual DJ Home Free 2021 build 6294

Strona główna Windows Multimedia Programy dla DJów
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Virtual DJ to darmowa wersja zaawansowanego oprogramowania do tworzenia muzyki poprzez miksowanie różnych kawałków, dodawania efektów, sampli i źródeł dźwięku, które może konkurować z profesjonalnymi urządzeniami miksującymi.

Virtual DJ posiada bogaty, ale bardzo przystępny interfejs użytkownika, symulujący stół z mikserem — narzędzie pracy DJa. Na głównym ekranie program pokazuje dwa pracujące równolegle na niezależnych ścieżkach odtwarzacze, wizualizacje poszczególnych kanałów dźwięku, bazę dostępnej muzyki z możliwością wygodnego przeglądania i wyszukiwania materiałów. Zamiast przeglądarki użytkownik może włączyć panele do stosowania efektów, kontrolki sterowania źródłami dźwięku lub opcje nagrywania. Ponadto znajdziemy tu przydatne dodatki, jak monitor aktywności procesora oraz zegar.

Virtual DJ pozwala nie tylko montować muzykę, ale i towarzyszące jej klipy wideo. Program dysponuje skromną, ale wystarczającą biblioteką efektów wizualnych oraz przejść. Ciekawą funkcją programu jest możliwość przygotowywania materiału do imprez karaoke.

Ograniczenia darmowej wersji

Program Virtual DJ Home nie posiada niektórych funkcji, które znajdziemy w płatnym Virtual DJ Pro. Darmowa wersja nie ma możliwości odtwarzania wideoklipów na pełnym ekranie, nie wspiera zewnętrznego miksera ani kontrolera MIDI/HID i nie ma możliwości transmisji muzyki na żywo. Ponadto obsługa skórek i wtyczek w tej wersji jest ograniczona.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Znakomity do wprawek dla kogoś, kto nie ma sprzętu
Spece pomarudzą
ocena użytkownika
23.06.2020 12:29 • Recenzja do wersji 2021 build 5929

Program, który z pewnością przyda się wszystkim zastanawiającym się 'z czym się to je'. Podstawowa obsługa nie powinna sprawiać większych problemów, wszystko widać i słychać. Można maglować do znudzenia bez obaw, że popsujemy, zużyjemy i zgubimy. Przy bardziej zaawansowanych technikach nie obejdzie się bez poszukiwań sprzętu, ale do swobodnego eksperymentowania - jak najbardziej.

Za darmo, szeroki wybór filtrów itp. jak się uprzeć to i dubstep zrobisz :D, ładny interfejs, ciekawe funkcje.
Mało podstawowych dźwięków, nagrywanie plików jest uciążliwe, nie można zapisać po prostu pliku.
ocena użytkownika
22.01.2014 10:42 • Recenzja do wersji 7.4.1

Bardzo dobry program do remiksowania i bawienia się w DJ'a, według mnie jeden z najlepszych. Nigdy nie miałem problemów, czegokolwiek, interfejs mi się bardzo podoba, funkcji jest tyle, że jeszcze wszystkich nie ogarnąłem, ale kiedyś miałem program, teraz po formacie dysku dopiero pobiorę. Polecam bardzo, program jest super :).