r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Virtual Modem PRO 3.0.3.129

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Virtual Modem PRO tworzy wirtualne modemy IP (do 255 sztuk) i mapuje je do wirtualnych portów szeregowych w systemie operacyjnym. Modem taki w pełni emuluje fizyczny model. Najważniejszą różnicą jest jednak to, że w przeciwieństwie do normalnych modemów, które używają linii telefonicznej, modemy wirtualne korzystają z łączy Ethernet - z Internetu, sieci VLAN, VPN itp.. Główną zaletą jest szybkość, która w sieciach Ethernet jest z reguły dość spora oraz stabilność protokołu TCP/IP, który jest wykorzystywany do transmisji. W najnowszej wersji Virtual Modem PRO zoptymalizowano przede wszystkim obsługę protokołu komunikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 11.03.2017 14:29

@JN (niezalogowany): hahaha, dobra odpowiedź :P widać że odpowiadał na pytanie zupełnie nie znający się na rzeczy...

  #1 06.03.2007 00:03

W jakim celu emulowac modem ... ? huh?

------------
Aplikacja jest przeznaczona głównie do programistów, którzy za pomocą swoich aplikacji przeznaczonych do obsługi modemów mogą testować ich funkcjonalność.

Pozdrawiam
qbap

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.