Virtual Visage 3.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Virtual Visage to wirtualne studio wizażu, umożliwiające kreowanie własnych stylizacji twarzy i paznokci. Oferuje ono zestaw kilkunastu fryzur, szminek, kapeluszy, maskar, cieni, tuszy itp.

Program daje możliwość stylizacji zdjęć modeli, jak również wczytania zdjęć i aranżacji własnej twarzy lub paznokci. Wszystkie dostępne w programie elementy pogrupowane zostały w kategorie, wśród których znajdziemy różnego rodzaju obiekty, umożliwiające stylizację oczu, ust, dodawanie zarostu, kapeluszy i czapek, okularów, tatuaży itp. Każdy z nich po nałożeniu na zdjęcie może zostać poddany edycji, która pozwala dostosować pozycję oraz rozmiar obiektu do twarzy.

Gotowy projekt może zostać zapisany na dysku lub wysłany pocztą elektroniczną pod wskazany adres. Możliwość tą posiadają niestety jedynie użytkownicy, którzy zakupili wcześniej licencję. Na stronie producenta znaleźć można za to zestaw dodatkowych elementów, które dostępne są do pobrania za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!