r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VirtualBox 3.0

Strona główna Aktualności

VirtualBox to bezpłatne oprogramowanie przeznaczone do wirtualizacji na stacjach roboczych. Wczoraj ukazała się stabilna wersja wydania 3.0.

Co nowego w wersji trzeciej? Przede wszystkim dodano wsparcie dla przetwarzania symetrycznego (SMP) dla systemów gości z 32 wirtualnymi procesorami. Rozbudowano obsługę akceleracji 3D na systemach gościach - Direct3D 8/9 w przypadku wirtualnych maszyn z Windows oraz OpenGL 2.0 dla maszyn z Windows, Linuksem i Solarisem. Poprawiono wydajność działania maszyn wirtualnych z włączoną obsługą PAE. Dodano wsparcie dla klienta Remote Desktop Connection z Windows 7 oraz możliwość konfiguracji gniazd i parametrów wewnętrznych NAT. Prócz tego wprowadzono szereg innych zmian związanych między innymi z obsługą maszyn wirtualnych, interfejsem użytkownika, współużytkowaniem folderów czy szybkością pracy USB.

Najnowszą wersję programu Sun xVM VirtualBox 3.0.0 można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Wirtualizacja. Szczegółowa lista zmian w nowej wersji dostępna jest na stronach twórców.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.