r   e   k   l   a   m   a
reklama

VirtualBox 5.2: eksport maszyn do Oracle Cloud i poprawki błędów

Strona główna Aktualności

O autorze

Jeden z najpopularniejszych programów do zarządzania maszynami wirtualnymi, jakim jest VirtualBox doczekał się aktualizacji do wersji 5.2.0. W aplikacji pojawiło się wiele zmian, a oprócz tych pod maską odświeżony został także nieco interfejs, który wcześniej od lat praktycznie się nie zmieniał. Sprawdźmy pokrótce jakie nowości można znaleźć w tym wydaniu.

Otóż przede wszystkim opcję eksportu maszyn wirtualnych do Oracle Cloud, implementację łatwej instalacji systemu operacyjnego w maszynach, nowości związane z dźwiękiem oraz kosmetyczne zmiany w interfejsie: nowe ikony oraz odświeżone kreatory maszyn i zarządzania migawkami.

Obok tych nowości liczyć można również na inne dodatki do programu oraz poprawki wielu dotychczas znanych błędów. Wśród nich rozwiązanie problemu podwójnego kursora myszy podczas korzystania z Dodatków Gościa, łatwiejsza konfiguracja wideo z obsługą własnych trybów, rozwiązanie możliwych problemów zawieszania się Windowsa XP podczas uruchamiania oraz naprawa błędów związanych z obsługą grafiki 3D.

Jak zawsze, pełna lista zmian dostępna jest w dzienniku zmian na oficjalnej stronie. Aktualna wersja VirtualBoksa jest oczywiście dostępna do pobrania z naszej bazy. Znajdziecie w niej wersję dla systemu Windows oraz macOS.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów