r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VirtualLab Data Recovery 7.0.71

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie danych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VirtualLab Data Recovery to rozbudowane narzędzie przeznaczone do odzyskiwania danych na komputerze. Aplikacja posiada nowoczesny interfejs, wyposażony w przydatne narzędzia wspomagające przy odzyskiwaniu plików z różnych nośników danych.

Galeria programu

Program pozwala na odzyskanie utraconych danych w wyniku awarii komputera lub infekcji groźnego wirusa. Obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze systemy plików – FAT12, FAT16, FAT32 i NTFS, a także umożliwia przywracanie plików z nośników danych podłączanych przez złącze USB (karty pamięci lub pendrive).

VirtualLab Data Recovery idealnie nadaje się do przywracania wszelkich danych z formatowanych lub uszkodzonych partycji lub zarysowanych płyt CD/DVD. Oprócz tego posiada niezbędne funkcje do odzyskiwania wiadomości (wraz z załącznikami) z poczty elektronicznej i różnych zdjęć oraz plików MP3 z dysku twardego lub kart pamięci (obsługiwane przez kamery i aparaty cyfrowe).

Aplikacja posiada trzy różne tryby skanowania, a także wyświetla pełne informacje i parametry poszczególnych partycji na nośniku danych. Użytkownik może odczytać nazwę woluminu, system plików, rozmiar partycji, numer seryjny modelu oraz ilość sektorów i cylindrów. VirtualLab Data Recovery umożliwia również przywracanie danych z macierzy RAID.

Uwaga!

  • VirtualLab Data Recovery dostępny jest w wersji testowej i pozwala jedynie przeskanowanie wybranego obszaru na dowolnym nośniku danych.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.