r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Visio Viewer 2007

Strona główna Windows Biuro Przeglądarki dokumentów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Najnowsza wersja bezpłatnej przeglądarki umożliwiającej otwieranie i drukowanie, w programie Internet Explorer, dokumentów (projektów, diagramów, rysunków itp.) stworzonych w Microsoft Visio. Najnowsza wersja umożliwia oglądanie dokumentów stworzonych w programie Visio 2007, a także w wersjach 2003, 2002 2000 i 5. Visio Viewer 2003 jest bardzo przydatny gdy chcemy przekazywać dokumenty stworzone w Visio osobom, które nie mają go zainstalowanego na swoich komputerach. Program oferuję funkcję drukowania ale jest ona ograniczona do aktualnie wyświetlanej części rysunku. Współpracuje z przeglądarką Internet Explorer w wersji 5 lub nowszej.

Wyświetlanie rysunków programu Visio jest bardzo proste: wystarczy kliknąć dwukrotnie rysunek (plik z rozszerzeniem .VSD, .VSS, .VST, .VDX, .VSX lub .VTX) w eksploratorze plików systemu Windows. Powoduje to otwarcie programu Internet Explorer, po czym program Visio Viewer renderuje rysunek w oknie przeglądarki. W oknie rysunku pojawia się też możliwość przesuwania i powiększania za pomocą przycisków paska narzędzi, skrótów klawiaturowych lub elementów menu wyświetlanego po kliknięciu prawym przyciskiem myszy. Właściwości określonego kształtu można również wyświetlić, otwierając okno dialogowe Properties and Settings, a następnie zaznaczając kształt. Niektóre ustawienia renderowania i wyświetlania są dostępne na karcie Display Settings w oknie dialogowym Properties and Settings. Ponadto na karcie Layer Settings można ustawić widoczność i kolory warstwy rysowania, a na karcie Markup Settings widoczność i kolory adnotacji.


Uwaga!

Program Visio Viewer jest implementowany jako kontrolka ActiveX, ładujący i renderujący rysunki programu Visio w przeglądarce Internet Explorer. Do poprawnej pracy wymaga zainstalowanej przeglądarki Internet Explorer w wersji 5.0 lub nowszej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Lex   1 #5 16.02.2016 22:01

Niestety to tylko dla systemu Windows. Chciałbym mieć go dla Mac. Istnieje wiele widza VSD for Mac, ale tylko jeden działa dobrze.
https://itunes.apple.com/us/app/vsd-viewer/id580788158?ls=1&mt=12

DawidDS4   5 #4 27.03.2010 10:16

Znaczy VDS.

DawidDS4   5 #3 27.03.2010 10:15

To nie otwiera VSD !!

  #2 18.03.2008 12:58

@Ujemny: masz rację. Nic się nie da. Do bani ten explorer.

  #1 29.01.2008 13:51

Absolutne nieporozumienie. Przeszukanie bazy kształtów ciągnie się w nieskończoność. Programiści nie dali konsumentowi możliwości edycji kształtów, np. zmiany linii prostej na łuk.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.