r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Visionary I Ching Oracle Cards 3.3

Strona główna Android Rozrywka i hobby Inne programy dla hobbystów

Zgłębienie I Ching, Księgi Przemian, używanej zarówno przez świętych władców Chin do kierowania imperium, taoistycznych pustelników do przenikania tajemnic alchemii, jak i zwykłych ludzi do znalezienia właściwej drogi przez labirynt życiowych trudności, to wyzwanie na lata, jednak aplikacja Visionary I Ching może dać nam przynajmniej przedsmak tego, jak Księga Przemian działa.

Dostajemy tu symulację rzutów trzema monetami, w wyniku których powstaje heksagram. Po jego wygenerowaniu zobaczymy kartę z symbolicznym obrazem, oraz opisem sytuacji wraz z wyjaśnieniami. Wersja darmowa pokazuje tylko stan obecny, za przyszłość trzeba nieco zapłacić. W pełnej wersji dowiemy się, które z linii heksagramu zawierają tak dużo energii, że przemieniły się w swoje przeciwieństwo, yin w yang, yang w yin, tworząc w ten sposób zupełnie nowy heksagram, opisujący to, do czego sytuacja dąży.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Andrzejkowe wróżby: dziś poznaj jutro za pomocą tych aplikacji mobilnych

106
28.11.2015  •  Adam Golański

Wieczór wróżb w wigilię świętego Andrzeja na dobre wpisał się w polską świecką tradycję, choć przecież tak bardzo niezgodny jest z naukami najważniejszych w naszym kraju religii. Dziś jest on czymś więcej niż tylko zabawą dla panien, chcących wywróżyć losy swojego zamążpójścia. Andrzejki stały się zabawą dla wszystkich, podczas której wróżby i obrzędy magiczne są dla wszystkich zainteresowanych. A skoro takie zmiany względem tradycji zachodzą, to czemu nie pójść dalej, i nieco nie unowocześnić wróżebnego wieczoru? Przygotowaliśmy więc dla Was niewielkie zestawienie najciekawszych mobilnych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.