r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Vista Service Pack 2 Beta coraz bliżej

Strona główna Aktualności

Parę dni temu wspominaliśmy o pojawieniu się pierwszych informacji na temat Service Packa 2 dla Windows Vista i Windows Server 2008. Teraz Microsoft, rozpoczął wysyłkę zaproszeń do udziału w zamkniętym programie Beta do wybranych testerów.

Jedną z nowości Windows Server 2008 SP2 ma być zgodność wsteczna z kluczami licencjonowania usług terminalowych. Wiele uprawnień będzie dotyczyło funkcji związanych z replikowaniem zasobów. Udoskonalone zostaną opcje zarządzania z poziomu konsol Distributed File System i File Replication Service. W serwerze druku znajdą się poprawki wydajnościowe w zakresie drukowania pod oboma systemami. Usunięte zostaną także błędy w raportowaniu DFSR, celem których jest identyfikacja nieprawidłowych konfiguracji wdrożeń.

Service Pack 2 dla Windows Vista ma zawierać kolejną główną wersję silnika indeksującego Windows Search 4.0, oferować wsparcie dla technologii Bluetooth, w tym najnowsze poprawki dla wersji BT 2.1, oraz nowych 64-bitowych procesorów VIA. Znajdują się w nim też dodatkowe aktualizacje usprawniające zgodność działania aplikacji.

W chwili obecnej, status obu bet określany jest jako "oczekiwany". Mają one zostać zaprezentowane w przeciągu najbliższych czterech tygodni.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.