r   e   k   l   a   m   a
reklama

Vista Transformation Pack 7.0

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się najnowsza wersja Vista Transformation Pack 7.0 - popularnego programu, który pozwala na upodobnienie "poczciwego" XP czy Windowsa 2003 do najnowszego "dziecka" firmy Microsoft - Windows Vista.

Program pozwala na zmianę nie tylko kolorystyki i ikonek znanych z systemu Windows Vista, ale również cały styl okienek przypominający pełny wygląd Aero z włączoną przezroczystością. Vista Transformation Pack instaluje także boczny pasek, w którym widżety są bardzo podobne do tych znanych z Visty. Obsługiwany jest nawet taki gadżet jak wyświetlanie miniaturek okienek znajdujących się na pasku zadań po najechaniu na nie kursorem myszki. Poza tym zmianie ulega wygląd obrazka ładowania systemu, powitania i wylogowywania, schematy dźwiękowe, tapety, skórka Windows Media Playera, pasek postępu kopiowania, ikonki w zasobniku systemowym i znacznie więcej.

Najnowszą wersję aplikacji Vista Transformation Pack 7.0 można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Akcesoria -> Rozszerzenia i powłoki pulpitu

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial