r   e   k   l   a   m   a
reklama

Vista Transformation Pack 8.0

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się nowa wersja pakietu Vista Transformation Pack 8.0 upodabniającego wygląd systemu Windows XP lub Windows 2003 do Windows Visty.

Pakiet zmienia nie tylko kolorystyka i ikonki znane z najnowszego produktu Microsoft, ale również cały styl okienek przypominający pełny wygląd Aero z włączoną przezroczystością. Vista Transformation Pack instaluje także boczny pasek, w którym widżety są bardzo podobne do tych znanych z Visty. Obsługiwany jest nawet taki gadżet jak wyświetlanie miniaturek okienek znajdujących się na pasku zadań po najechaniu na nie kursorem myszki. Poza tym zmianie ulega wygląd obrazka ładowania systemu, powitania i wylogowywania, schematy dźwiękowe, tapety, skórka Windows Media Playera, pasek postępu kopiowania, ikonki w zasobniku systemowym i znacznie więcej.

W najnowszej wersji autorzy wprowadzili wiele istotnych zmian wpływających na stabilność działania pakietu Vista Transformation Pack. Poza tym zaktualizowano aplikacje Vista Sidebar, ViStart, ViOrb, VisualTooltip, dodano narzędzie tworzące efekt Vista 3DFlip oraz program TrueTransparency dodający do systemu efekt Aero. Bardziej szczegółowe informacje na temat wprowadzonych zmian w wersji 8.0 dostępne są na stronie projektu.

Pakiet Vista Transformation Pack 8.0 można pobrać z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Akcesoria -> Rozszerzenia i powłoki pulpitu

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów