Vista Ultimate Extras - pokerowy falstart?

Strona główna Aktualności

O autorze

Osobiście, gdy mogę korzystam z angielskich wersji systemów oraz aplikacji i nie kryję poglądów, że wersje zlokalizowane pomimo licznych zabiegów marketingowych traktowane są jednak przez producentów po macoszemu - a przynajmniej jeśli chodzi o produkty Microsoft i polskie wersje. Niemniej na domowym komputerze z różnych powodów używam Visty Ultimate po polsku - mam więc przegląd sytuacji na bieżąco. Jak wiadomo, edycja Ultimate oferuje pewną wartość dodaną w postaci specjalnych dodatków dostępnych tylko dla posiadaczy tej edycji - Ultimate Extras. W lutym pierwsze takie dodatki pojawiły się do pobrania z Windows Update, a kilka dni temu zawitały także w polskich wersjach językowych. Ten fakt skłonił mnie do napisania tego felietonu...

W ten trochę tajemniczy sposób zaczyna się kolejny felieton Wojtka Kowasza (Docenta). Nie zdradzając co będzie dalej, a tym bardziej co skłoniło autora do napisania tego materiału, zapraszamy po prostu do lektury Vista Ultimate Extras - pokerowy falstart?

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy