r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Vista do poprawki?

Strona główna Aktualności

Jak podaje serwis The Inquirer, ponad połowa kodu źródłowego w nadchodzącym systemie operacyjnym Windows Vista będzie wymagała zmian. Kwestia dotyczy wersji przeznaczonej dla klientów detalicznych, której data została ostatnio przesunięta na początek 2007 roku.

Gigant z Redmond oddelegował programistów, pracujących przy projekcie Xbox, w celu wsparcia zespołów, które zajmują się multimedialną stroną Windows Vista. Dodatkowo zaangażowano inżynierów z firmy Intel, których zadaniem będzie pełna integracja platformy Intel Viiv z nowym produktem Microsoftu.

"Źródła zbliżone do firmy z Redmond" podają, że głównym problemem jest kod źródłowy modułu Media Centre, odpowiedzialnego za obsługę multimedialnych platform komputerowych. Początkowo miał być rozwiązaniem opcjonalnym, jednak koncern podjął decyzję o jego pełnej integracji z systemem.

Dodatkowe zamieszanie wprowadzać może trwająca restrukturyzacja firmy, w wyniku której nastąpiło już dużo zmian na stanowiskach kierowniczych. Ostatnia dotyczyła nominacji Stevena Sinofsky'ego do rangi wiceprezesa oddziału Windows and Windows Live Group.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.