VistaMizer 4.3.1.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VistaMizer to narzędzie dla użytkowników systemu operacyjnego Windows XP, które pozwala nadać mu wygląd Windows Vista. Sprawdzi się wśród osób chcących pracować na starszej wersji "okienek" z nowoczesnym interfejsem.

Przed rozpoczęciem korzystania z programu VistaMizer należy wiedzieć, że można je zainstalować nie tylko jako zwykłą aplikację łatwą do usunięcia w dowolnym momencie, ale i nakładkę na system operacyjny Windows XP. W drugim z wymienionych przypadków zmiany można cofnąć jedynie poprzez ponowną instalację Windows XP na dysku twardym. W pierwszym możliwe jest przywrócenie systemu do wcześniejszego stanu, gdyż program tworzy punkt przywracania w trakcie konfiguracji.

VistaMizer zmienia jedynie wygląd okien Windows XP, poszczególnych aplikacji i narzędzi systemowych (m.in. Internet Explorer, Windows Media Player, Notatnik czy Panel Sterowania), dlatego też nie wprowadza unikatowych opcji Windows Vista, takich jak np. interfejs Aero.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!