r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VistaMizer 4.3.1.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

VistaMizer to narzędzie dla użytkowników systemu operacyjnego Windows XP, które pozwala nadać mu wygląd Windows Vista. Sprawdzi się wśród osób chcących pracować na starszej wersji "okienek" z nowoczesnym interfejsem.

Przed rozpoczęciem korzystania z programu VistaMizer należy wiedzieć, że można je zainstalować nie tylko jako zwykłą aplikację łatwą do usunięcia w dowolnym momencie, ale i nakładkę na system operacyjny Windows XP. W drugim z wymienionych przypadków zmiany można cofnąć jedynie poprzez ponowną instalację Windows XP na dysku twardym. W pierwszym możliwe jest przywrócenie systemu do wcześniejszego stanu, gdyż program tworzy punkt przywracania w trakcie konfiguracji.

VistaMizer zmienia jedynie wygląd okien Windows XP, poszczególnych aplikacji i narzędzi systemowych (m.in. Internet Explorer, Windows Media Player, Notatnik czy Panel Sterowania), dlatego też nie wprowadza unikatowych opcji Windows Vista, takich jak np. interfejs Aero.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.