Vistumber Vistumber 10.6.4

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Vistumbler to darmowe narzędzie (licencja open-source) służące przede wszystkim do wyszukiwania sieci bezprzewodowych na komputerze z systemem operacyjnym Windows.

Co ciekawe, główne okno programu Vistumbler zawiera nie tylko listę dostępnych połączeń Wi-Fi, ale również mapę satelitarną przedstawiającą lokację punktów docelowych. Poza opcją lokalizowania sieci bezprzewodowych, opisywane narzędzie umożliwia także podłączanie się do nich; możliwe jest również eksportowanie lokalizacji GPS do pliku KML (Google Earth) lub GPX (GPS eXchange).

Vistumbler prezentuje szczegółowe wyniki skanowania, które obejmują przede wszystkim status danej sieci, adres MAC, SSID, jakość sygnału i metodę szyfrowania. Rezultaty uzyskane przez aplikację możemy wyeksportować do pliku w formacie VS1, VSZ, CSV, KMZ, GPX lub NS1, by móc je potem dogłębnie przeanalizować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!