Visual Similarity Duplicate Image Finder Visual Similarity Duplicate Image Finder 7.9.0.3

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Visual Similarity Duplicate Image Finder to program do szukania duplikatów zdjęć na dysku twardym lub jakimkolwiek innym nośniku danych.

Czasem warto zwolnić miejsce na dysku twardym poprzez usunięcie zbędnych plików. Takimi mogą okazać się chociażby duplikaty obrazów, które bez problemy zlokalizujemy za pomocą Visual Similarity Duplicate Image Finder. Korzystanie z tego narzędzia jest wyjątkowo proste. Musimy tylko dodać folder do głównego okna programu, a następnie kliknąć przycisk „start scan” z zieloną strzałką w prawym dolnym rogu ekranu.

Czas skanowania jest oczywiście uzależniony od rozmiarów naszych obrazów, ale po jego zakończeniu Visual Similarity Duplicate Image Finder wyświetli szczegółowe informacje na temat odnalezionych duplikatów. Narzędzie wyposażono w zaawansowany algorytm, który sprawia, że jest ono w stanie zlokalizować pliki w folderach i podfolderach, biorąc pod uwagę rozmiar zdjęć, format pliku, a nawet jego jakość.

Visual Similarity Duplicate Image Finder pozwala nie tylko na usunięcie obrazów (trwale lub poprzez umieszczenie ich w koszu), ale także skopiowanie lub przeniesienie zdjęć do lokalizacji zdefiniowanej przez użytkownika. Po wykonaniu operacji skanowania aplikacja może automatycznie zakończyć działanie, uprzednio zapisując rezultaty skanowania, a także wylogować użytkownika z systemu Windows, przełączyć komputer w tryb spoczynku lub całkowicie go wyłączyć.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Dobre wyszukiwanie
Wersja Free tylko z nazwy
ocena użytkownika
15.11.2018 18:18 • Recenzja do wersji 6.7.0.1

Dobrze wyszukuje duplikaty ale bez wersji PRO jest bezużyteczny.