r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Visual Studio 2005 Service Pack 1 wydany

Strona główna Aktualności

Microsoft wydał pierwszą poprawkę zbiorczą Service Pack dla najnowszej wersji swojej platformy do tworzenia aplikacji .NET - Visual Studio 2005. Wśród plików udostępnionych do pobrania można znaleźć nie tylko uaktualnienia dla pełnych wersji Team Suite i Team Foundation Server, ale co ważne także poprawki dla darmowych edycji Express, które przeznaczone są dla studentów, hobbystów i niewymagających komercyjnych zastosowań.

Service Pack 1 można pobrać bezpośrednio z centrum pobierania witryny Microsoft - poprawki dystrybuowane są osobno dla każdej z bezpłatnych wersji Express, można też pobrać SP1 dla Team Suite i Team Foundation Server. Instalacja poprawek jest szczególnie zalecana w przypadku użytkowników systemu Windows Vista, gdyż mają one rozwiązywać szereg znanych problemów związanych z kompatybilnością aplikacji.


Aktualizacja, 2006.12.15, 20:54

Pomimo tego, że na stronach Microsoft podano, że udostępniony Service Pack 1 jest przeznaczony także dla systemu Windows Vista, niektóre problemy związane z kompatybilnością wciąż mogą występować. Microsoft planuje wydać stosowne poprawki osobno, już po samym SP1.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.