reklama

Visual Studio 2005 z subskrypcją MSDN w promocji

Strona główna Aktualności

O autorze

Do końca br. ceny licencji na Visual Studio 2005 Professional z subskrypcją MSDN zostały obniżone o 15%.

Promocją objęte są licencje w programie licencjonowania grupowego Otwarta Licencja Microsoft (tzw. Open). Obniżona cena pojedynczej licencji na Visual Studio 2005 Professional z gwarancją Software Assurance oraz z subskrypcją MSDN Professional wynosi około 3800 zł netto, a z subskrypcją MSDN Premium około 8600 zł netto. Dzięki Software Assurance licencja będzie dawać prawo do bezpłatnej aktualizacji Visual Studio do wersji 2008, której premiera planowana jest na 27 lutego 2008 r.

W skład subskrypcji MSDN wchodzą m.in. licencje na systemy desktopowe i serwerowe firmy Microsoft, serwer baz danych SQL Server, a także na inne oprogramowanie serwerowe (w zależności od edycji MSDN); licencje na aplikacje z rodziny Microsoft Office, Visio, Project i inne (w edycji Premium); pomoc techniczna (nielimitowy dostęp do grup dyskusyjnych MSDN z gwarantowaną odpowiedzią w czasie 2 dni roboczych, pomoc telefoniczna, dostęp do MSDN Online Concierge, dostęp do Bazy Wiedzy MSDN oraz plików MSDN); informacje techniczne i inne.

Wersję testową Visual Studio 2005 Professional można pobrać w dziale PROGRAMY -> Programowanie -> Środowiska programistyczne.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić