r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Visual Studio 2010 opóźnione

Strona główna Aktualności

Microsoft poinformował o opóźnieniu wydania Visual Studio 2010 w związku z problemami z wydajnością.

Pierwotnie nowe Visual Studio miało zadebiutować 22 marca 2010 roku. Nowej daty nie podano, wiadomo jedynie, że opóźnienie wyniesie kilka tygodni. Jego przyczyną jest wolne działanie drugiej bety Visual Studio 2010 oraz występujące w niej zbyt duże zużycie pamięci. Dlatego też przez ostatnie dwa miesiące Microsoft intensywnie pracował nad rozwiązaniem tych problemów. Do najnowszych buildów ma dostęp tylko wąska grupa testerów, dopiero więc wraz z wydaniem wersji kandydującej w lutym 2010 będzie się można przekonać czy Microsoftowi udało się osiągnąć zadowalające rezultaty. Warto przypomnieć, że jedną z nowości w Visual Studio jest nowy interfejs graficzny, stworzony w technice WPF. Daje on nowe możliwości ale jednocześnie jest jedną z przyczyn wolniejszego działania środowiska Visual Studio 2010.

Nowa wersja środowiska programistycznego będzie dostępna w czterech, a nie jak w przypadku Visual Studio 2008 w dziewięciu wersjach. Będą to: Professional, Professional z MSDN, Premium z MSDN i Ultimate z MSDN. Ceny będą wahać się od $799 do $11 924.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.