r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Visual Studio Team Foundation Server 2013

Strona główna Windows Programowanie Kontrola wersji
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Visual Studio Team Foundation Server 2013 jest rozbudowanym oprogramowaniem pełniącym rolę serwera pracy grupowej dla zespołów programistów i menedżerów zarządzających projektem.

Serwer TFS przechowuje kod źródłowy aplikacji i pozostałe pliki solucji, oferuje rozbudowane mechanizmy kontroli wersji, a także automatyczne kompilacje, raportowania i zarządzania projektem. Oprogramowanie integruje wiele serwerowych technologii Microsoftu i konfiguruje je tak, by były przydatne w procesie tworzenia aplikacji. Do dyspozycji zespołów są więc na przykład witryny SharePoint i funkcje oprogramowania Project. Największym atutem TFS jest pełna i wbudowana integracja ze środowiskiem Visual Studio 2013, przez co współpraca obu programów odbywa się płynnie.

Team Foundation Server jest następcą Visual SourceSafe. Użytkownicy tego narzędzia mogą skorzystać z dostępnych ścieżek uaktualnienia i zmigrować do nowego rozwiązania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.