Visual Studio 2005 i SQL Server 2005 za darmo - ostatnia szansa

Strona główna Aktualności

O autorze

Jeszcze tylko przez 3 tygodnie, w ramach programu Visual Studio 2005 Beta Experience, będzie można za darmo zamawiać zestaw zawierający przedpremierowe wersje testowe Microsoft Visual Studio 2005 Team System Beta 2, Microsoft Team Foundation Server Beta 2, płytę DVD ze szkoleniem WeFly247, a także wersję CTP (Community Technology Preview) serwera Microsoft SQL Server 2005 Standard Edition. Po upływie tego czasu Microsoft będzie pobierał opłatę w wysokości 10 euro na pokrycie kosztów przesyłki.

O programie Visual Studio 2005 Beta Experience pisaliśmy szerzej na początku maja. Warto jedynie przypomnieć, że stworzono go z myślą o specjalistach IT i programistach, oczekujących na finalne wersje produktów Visual Studio 2005 oraz SQL Server 2005. Dzięki udziałowi w programie, mogą oni otrzymać bezpłatnie testowe wersje narzędzi, co ma pozwolić im na zapoznanie się z nową funkcjonalnością oraz przygotowanie środowiska informatycznego, w którym pracują, na późniejsze wdrożenie.

Program cieszy się wśród programistów i Klientów ogromną popularnością. Cieszymy się, że tak wiele osób skorzystało z okazji, aby zapoznać się z nowymi produktami. Przez najbliższe 3 tygodnie będą one nadal dostępne bezpłatnie, w późniejszym czasie uczestnicy programu będą zobowiązani do opłacenia kosztów transportu produktu. Wierzymy, że dla osób planujących wdrożenie, wersje beta będą przydatne i pozwolą na efektywne przygotowanie się do późniejszej implementacji - powiedziała Magdalena Kozłowska - Deć z polskiego oddziału Microsoft.

Ciekawostką jest fakt, że zestaw który dotarł do naszej redakcji zawierał wersję beta SQL Server 2005 Developer Edition (a nie Standard jak zapowiada producent) z ograniczeniem czasowym wynoszącym aż 365 dni (!).

Aby otrzymać opisywany zestaw wystarczy zgłosić się do programu Visual Studio 2005 Beta Experience

© dobreprogramy
s