Visual Watermark 4.30

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Visual Watermark to prosty w obsłudze i funkcjonalny program, który pozwala tworzyć wieloelementowe znaki wodne, a następnie dodawać je masowo do wielu zdjęć na raz. Atutem programu jest jego szybkość działania - wykorzystuje pełną moc obliczeniową komputera, dzięki czemu sprawnie radzi sobie z masową obróbką grafiki.

Narzędzie pozwala użytkownikowi definiować lokalizację znaku wodnego, a także takie jego atrybuty jak wyświetlany tekst, czcionka i jej kolor, transparentność, rotacja oraz różnego rodzaju efekty. Opcjonalnie możliwe jest również umieszczanie na zdjęciach znaków wodnych w postaci logotypów. Ponadto Visual Watermark daje możliwość wyboru jakości wyjściowej, zmiany nazwy oraz rozmiaru grafiki.

Program obsługuje pliki graficzne w formatach JPEG, PNG, TIFF, GIF oraz BMP, a także przestrzenie barw RGB oraz CMYK. Aplikacja została udostępniona dla systemów Windows oraz Mac OS.

Uwaga!

  • Wersja testowa nie posiada ograniczeń czasowych, jednak na wyjściowe pliki graficzne nakładany jest dodatkowy znak wodny z informacją od producenta programu.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!