r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VisualRoute po polsku!

Strona główna Aktualności

O autorze

W końcu doczekaliśmy się VisualRoute w polskiej wersji językowej, a dokładniej oficjalnego spolszczenia do tego programu. Tą miłą informację przekazał nam Janusz Grzybek - czytelnik vortalu i jednocześnie autor polonizacji. Z pewnością ucieszy ona wielu użytkowników.

VisualRoute to niezwykle przydatne narzędzie przeznaczone przede wszystkim dla administratorów, choć pomocne również dla każdego, kto korzysta z Internetu. VisualRoute pozwala prześledzić drogę jaką przebywają dane z dowolnego miejsca w Internecie do naszego komputera. Program rozszerza funkcjonalność komend / narzędzi ping, whois i traceroute, łącząc wszystko w jeden pakiet z dodatkowymi elementami wizualnymi. VisualRoute automatycznie analizuje połączenie internetowe i problemy w jego wydajności, wyświetlając rezultaty w postaci prostych i przejrzystych tabelek. Ponadto program posiada unikatową cechę identyfikowania położenia geograficznego routerów, serwerów i innych urządzeń posiadających adres IP.

VisualRoute można pobrać w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia administracyjne i internetowe, natomiast spolszczenie w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.