Vitality Vitality 0.3.7b.zip

Strona główna Mac Akcesoria Inne akcesoria
Pobi​erz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Vitality to narzędzie do planowania kolejki uczenia się dla postaci w EVE Online.

Program Vitality wymaga podania klucza API postaci i automatycznie pobiera informacje o niej, jak stan konta, liczba klonów, liczba znanych umiejętności, aktualnie zaplanowane umiejętności i tak dalej. W aplikacji znajduje się baza dostępnych w grze umiejętności, statków i wyposażenia, dzięki czemu można znaleźć pożądany moduł i sprawdzić umiejętności wymagane do korzystania z niego. Znajduje się tu również lista certyfikatów.

Dla postaci można tworzyć różne kolejki umiejętności. Można to robić przeciągając do kolejki certyfikat lub przedmiot, co jest znacznym ułatwieniem. Czas ćwiczenia każdej z umiejętności zostanie automatycznie podliczony i zostanie wyznaczona data zakończenia uczenia się każdej z umiejętności i całej kolejki. Przy umiejętnościach podane zostaną także atrybuty, które mają wpływ na tempo nauki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!