VivaVideo: Free Video Editor 7.3.6

Strona główna Android Multimedia Montaż wideo
Pobierz program
lub zeskanuj:

VivaVideo: Free Video Editor to aplikacja do prostej, ale widowiskowej edycji materiałów wideo. Nie tylko daje możliwości obróbki, ale również ułatwia dzielenie się nim ze znajomymi.

VivaVideo: Free Video Editor pozwala nam na edycję materiałów już posiadanych w pamięci urządzenia jak i kręcenie nowych z poziomu aplikacji. Druga z opcji umożliwia nagrywanie wideo zmodyfikowane przez jeden z wybranych filtrów (np. rybie oko). Narzędzie edycji są bardzo rozbudowane, a większość z nich dostępna jest za darmo.

Film możemy wzbogacić o style, które nie tylko dodadzą odpowiednią muzykę, animacje, intro, ale i filtry. Dodatkowo z możemy edytować poszczególne klatki, zmienić muzykę, wzbogacać je o tekst czy też naklejki. Gdy efekt końcowy nas zadowoli materiał możemy nie tylko zapisać w pamięci urządzenia, ale też przesłać i udostępnić za pomocą popularnych serwisów społecznościowych i wideo takich jak. np. YouTube Facebook, czy też WhatsApp.

Wśród ciekawszych opcji należy wymienić tworzenie materiałów ze zdjęć (multimedialne prezentacje) oraz możliwość nagrywania w trybie PIP, czyli materiał złożony z 2 nagrań Niestety opcja ta działa bardzo niestabilnie. Największą zaletą VivaVideo: Free Video Editor jest ilość narzędzi dostępnych za darmo. Do tego aplikacja nie wymaga od nas zakładania dodatkowego konta. Zaraz po pobraniu jest gotowa do działania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 05.01.2018 10:20

To nie chce wyświetlać moich plików. Nie mam z czego robić filmików.

  #5 08.05.2017 19:35

mam to na telefonie i nie żałuję

  #4 01.10.2016 16:18

@Anonim (niezalogowany): bo nie mozes zapisywac filmu dluszego niz 5 minut :/

  #3 16.06.2016 22:54

A jak chce zapisac filmik to mi wyskakuje ze musze zaplacic! O co chodzi?

  #2 15.01.2016 17:31

@Anonim (niezalogowany): Musisz kliknąć "SHARE" i ta jest galeria i to wtedy ci się zapisze ;)

  #1 06.12.2015 13:52

A jak zapisać film w galerii urządzenia?