r   e   k   l   a   m   a
reklama

Vivaldi: wyczekiwana funkcja synchronizacji już wkrótce

Strona główna Aktualności

O autorze

Konsekwentnie trzyma się lewego pasa autostrady. Lubi szybki chód chodnikiem, narowisty jazz oraz infradźwiękowy metal. Nie przeszkadza mu wolne oprogramowanie.

Użytkownikom przeglądarki Vivaldi brakowało do szczęścia chyba tylko jednego – synchronizacji. Wszystko wskazuje, że dodanie tej funkcji jest coraz bliżej. Twórcy zapowiedzieli właśnie stream z sesji kodowania, dzięki któremy będziemy mogli podejrzeć, jak wygląda sam proces prac.

Implementacja synchronizacji zapowiedziana została jeszcze w zeszłym roku. Teraz na blogu przeglądarki pojawił się wpis developera z Vivaldi, Juliena Picalausa, który zaprasza wszystkich na sesję kodowania. Obiecuje, że zademonstruje wtedy, jak wygląda synchronizacja od kulis. Strumieniowanie rozpocznie się 5 lipca o godzinie 15:00 - stream będzie można obejrzeć w serwisie Livestream.

Pragniecie aby Vivaldi dodał synchronizację, tak? Wiecie co? Ten dzień jest coraz bliżej. Pracowałem nad synchronizacją i pomyślałem, że mógłbym uchylić rąbka tajemnicy.

Julien Picalausa przyznał, że inspiracją do zorganizowania sesji na żywo z kodowania były wielkie imprezy gamingowe, gdzie tysiące ludzi z różnych zakątków świata mogły obserwować rozgrywkę. Oprócz samego kodowania będzie tez czas na przerwę oraz na zadawanie pytań.

Funkcja synchronizacji jest bardzo przydatna w przypadku, gdy na co dzień korzystamy z wielu urządzeń. Tym samym jeżeli funkcja finalnie pojawi się w przeglądarce, Vivaldi wreszcie jak równy z równym będzie mógł konkurować z innymi przeglądarkami. Najnowsza wersja przeglądarki Vivaldi dostępna jest w naszej bazie programów.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane