Vivus.pl Vivus.pl

Strona główna iOS Dom Bankowość i inwestycje
Pobierz program
lub zeskanuj:

Program Vivus.pl to mobilne przedłużenie serwisu finansowego Vivus.pl, oferującego krótkoterminowe pożyczki. W aplikacji możemy złożyć wniosek o przyznanie pieniędzy, sprawdzić termin spłaty długu, a także wyjaśnić interesujące nas kwestie z firmowym biurem obsługi klienta.

Do korzystania z programu konieczne jest podanie naszych danych osobowych (w tym numeru PESEL), co pozwoli zarejestrować się w usłudze. To krok konieczny, aby móc ubiegać się o pożyczkę za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Ponadto, w programie możemy sprawdzić wzór umowy zawieranej między Vivus.pl i klientem (z możliwością zapisania jej w pamięci urządzenia), sprawdzimy warunki przyznanej pożyczki (kwotę, oprocentowanie, RSSO). Możemy również przejrzeć oferty pracy w Vivus.pl, a także skontaktować się z konsultantami firmy: telefonicznie, e-mailowo lub przez czat.

Aplikacja jest prosta w obsłudze i opanowanie nawigacji nie zajmuje dużo czasu. Ma jednak pewien minus, którym jest dość długie ładowanie się treści w kolejnych otwieranych sekcji informacyjnych w programie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!