Vobis partnerem vortalu!

Strona główna Aktualności

O autorze

Od dziś każdy Czytelnik vortalu będzie mógł w sposób komfortowy dokonać zakupu bądź zorientować się jakie są aktualne ceny interesujących go aplikacji komercyjnych opisywanych w serwisie.

Od dłuższego już czasu poszukiwaliśmy partnera, z którym współpraca umożliwiałaby naszym Czytelnikom zakup produktów komercyjnych opisywanych w vortalu. Poszukiwania były o tyle trudne, że priorytetem dla nas był pełny profesjonalizm i wysoka jakość usług świadczonych przez partnera oraz możliwość zaoferowania przez niego jak najlepszych cen dla zainteresowanych zakupami. Jesteśmy przekonani, że udało nam się takiego partnera znaleźć.

Nawiązaliśmy współpracę z jedną z najbardziej renomowanych firm w Polsce sprzedających oprogramowanie i sprzęt komputerowy. Od dziś każdy Czytelnik zainteresowany wybranym produktem opisywanym w vortalu będzie mógł jednym kliknięciem przejść do sklepu Vobis, sprawdzić cenę i ewentualnie nabyć program.

Vobis jest polską firmą mogącą pochwalić się 25 letnim doświadczeniem w branży oraz największą siecią sprzedaży w Polsce. Tak szerokie zaplecze umożliwia zaoferowanie w sklepie internetowym bardzo atrakcyjnych cen. Ponadto profesjonalizm i elastyczność załogi Vobis daje nam pewność udanej współpracy, która między innymi będzie związana z dostosowywaniem oferty. Będziemy więc wspólnie dążyć do tego aby programy opisywane w vortalu pojawiały się na półkach Vobisu.

© dobreprogramy
s