Voicy Voicy 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Voicy to narzędzie, które pozwoli nam zamienić naszą wypowiedź na tekst, a następnie całość udostępnić za pomocą odpowiednich narzędzi. Aplikacja wspiera kilkadziesiąt języków w tym polski,

Ekran główny programu składa się z przycisku głównego i opcji zmiany języka. U góry widzimy licznik nagrań. Aplikacja choć darmowa posiada limitowaną ilość użyć. Na start otrzymujemy 100 nagrań, kolejne dokupujemy w pakietach.

Aby aktywować nagranie należy dotknąć mikrofonu, w podobny sposób je kończymy. Nagranie może mieć około 1 minuty długość. Następnie trwa proces przetwarzania mowy na tekst (może zająć chwilę), który wymaga połączenia z siecią. Efekt końcowy widzimy w oknie, z tego poziomu możemy go edytować bądź też udostępnić innym za pomocą np. sms, maila i aplikacji z systemowego menu udostępniania.

Moduł przetwarzania mowy radzi sobie zaskakująco dobrze nawet przy lekkiej wadzie wymowy i trudniejszych słowach. 100 darmowych użyć pozwala zorientować się w przydatności programu. Do czasu aż Windows Phone nie będzie wspierał w tej materii języka polskiego, Voicy wydaje się bardzo dobrym rozwiązaniem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!